Information
Search

Саджанці Журавлини

 • Гарно росте під лохиною + захищає  від пересихання грунт.
 • Також в продажі є верховий торф для посадки, кора та добриво тривалої дії Osmocot.

 • ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ЖУРАВЛИНИ

  Підготовка грунту.
   Журавлина надає перевагу кислим, дуже вологим, торф'янистим грунтам. Їй підходять сонячні місця або напівзатінок.
  Кращим рішенням при посадці журавлини на будь-якому грунті, включаючи і важкі глинисті, буде грядка, приготовлена ​​на основі верхового торфу. Для цього  знімають верхній шар грунту шириною 1 м, довільної довжини і на глибину 20-25 см, і утворене заглиблення заповнюють верховим торфом. Якщо дістати верхової торф неможливо, або його дуже мало, можна підготувати іншу грунтову суміш. Для цього беруть будь торф, тирсу, кору, опавшу хвою, перепрілу лісову підстилку і змішують в будь-яких співвідношеннях. У цю суміш можна додати трохи піску. Торф або дану суміш засипають на грядку, ущільнюють і, для додання оптимального рівня кислотності грунту (рН 3,5-5,5), поливають підкисленою водою (10 л води на 1 м2). Для підкислення води можна використовувати або харчові кислоти: лимонну, щавлеву кислоту (1 ч.л. на 3 л води), оцтову або яблучну 9% (200 мл на 10 л води), електроліт для кислотних акумуляторів (50 мл електроліту на 10 л води)
  Посадка. 
  Саджанці висаджувати на довільній відстані, залежно від кількості саджанців, після чого грядку мульчують піском або хвоєю шаром 2-4 см. При регулярних поливах, по можливості трохи підкисленою водою, журавлина швидко розростається і, в місцях контакту пагонів з землею, пускає коріння. Кожні 2-3 роки мульчування піском поновлюється, тобто насипається шар 1-2 см. Присипка піском сланких пагонів стимулює ріст прямостоячих, на яких і формується урожай. Піскування проводять рано навесні до початку росту журавлини.
  Після заростання поверхні, починаючи з 5-6 року, треба робити обрізку пагонів і підсипку торфом або піском, що стимулює плодоношення. Обрізка робиться в травні, обрізані пагони можна використовувати для подальшого вегетативного розмноження (живців).
  Увага! Необхідно ранньою весною перевіряти кореневу систему на наявність видавлених з грунту взимку коренів, в такому випадку треба вчасно їх заглибити або підсипати торфо-піщаною сумішшю.
  Догляд.
   Перші два тижні після посадки рослини поливають щодня. Далі потреба у воді дещо знижується. Дуже важливо стежити щоб субстрат не пересихав: на дотик він повинен бути вологий, але не мокрий.
  Журавлину необхідно регулярно поливати, підгодовувати і виполювати бур'яни, що заважають їй рости.  Важливо при внесенні добрив не перегодувати журавлину: надлишок азотних добрив призводить до поганої зимівлі, хвороб і зниження врожаю.
  Плодоношення починається на другий-третій рік після посадки. До четвертого року площа повністю покривається пагонами журавлини. Далі "покрив" наростає, потовщуючися до 10-15 см. Виникають труднощі з запиленням, збором ягід, накопичуються шкідники. Щоб сланкі пагони не заглушали вертикальні квітконосні, на яких виростає найбільше ягід, кожні три-чотири роки плантацію журавлини мульчують грубозернистим піском або торф'яною крихтою шаром 1,5-2 см.
  Ягоди збирають незрілими - у вересні-жовтні. Дозрівають вони вже при зберіганні. Особливо смачна солодка "підсніжна" ягода, зібрана ранньою весною.

Колір: яскраво-червоний Період дозрівання: пізній (кінець вересня-початок жовтня) Маса ягоди: 2,5 ..

25.00 Грн

Колір: темно-червоний Період дозрівання: ранній (кінець серпня-початок вересня) Маса ягоди: 1,5 - ..

25.00 Грн

Колір: темно-червонийПеріод дозрівання: середній (друга декада вересня)Маса ягоди: 0,9 - 1,7 гУрожай..

35.00 Грн

Колір: яскраво-червоний Період дозрівання: пізній (кінець вересня-початок жовтня) Маса ягоди: 2,5 ..

40.00 Грн

Колір: темно-бордовий Період дозрівання: пізній (кінець вересня) Маса ягоди: 1,3 - 1,7 г Урожайні..

35.00 Грн

Колір: яскраво-червоний Період дозрівання: пізній (жовтень) Маса ягоди: 1 - 1,3 г Урожайність: 1,..

35.00 Грн

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)