Information
Search

Саджанці Гінкго Білоба

    Гінкго Білоба ( Гінкго дволопатеве) - найдавніше дерево нашої планети.У перекладі з японської мови гінкго означає «срібний плід», так крамарі називали їстівне насіння гінкго. Карл Лінней у 1771 р. узяв це слово за назву рослини. Видовий епітет biloba в перекладі з латинської означає дві частки, тому що більшість листя розділені на дві половинки.       

    Гінкго -  не тільки унікальне джерело мікроелементів, вітамінів, амінокислот, необхідних кожній людині, дивовижне зібрання магнію, кальцію, фосфору, калію, натрію та інших корисних елементів. Це ще й надзвичайне природне явище, яке люблять і цінують не тільки медики і пацієнти. Ажурні листя гінкго білоба вельми затребувані ландшафтними дизайнерами. У декоративних і озеленювальних цілях дерева можна висаджувати в парках і скверах : у жаркий день крона дарує рятівну тінь, очищає повітря від загазованості і шкідливих домішок. Ось лише кілька фактів, що підкреслюють унікальність Гінкго білоба:

- Дерево здатне прожити 4000 років і навіть більше.

- Рослина не вразлива до перепадів вологості і температури.

- Гінкго білоба - єдиний організм, що вцілів після атомного вибуху в Хіросімі.

- Дерево не схильне до шкідливого впливу бактерій і комах.

- Лікарі щорічно виписують 1 мільйон рецептів на препарати Гінкго.

- Якщо доторкнутися до стовбура Гінкго і загадати бажання - воно збудеться.

    Посадку гінкго можна проводити навесні або восени, але слід уникати періодів морозів або спекотної погоди будь-якою ціною. Гінкго білоба росте практично на будь-яких типах грунтів, тому особливих проблем з вибором ділянки для посадки не виникає. При виборі ділянки для посадки краще віддати перевагу з найбільш кращим освітленням. У тіні Гінкго білоба розвивається набагато гірше.

    Грунт повинен бути добре дренованим, щоб уникати застою води біля коріння рослини. В іншому випадку, дерево може захворіти прикореневою гниллю. Висаджують рослину навесні в добре прогріту грунт. Для того щоб рослина добре прижилася, корінню в лунці має бути просторо. Тому яму повинна бути великою. Найбільш оптимальний розмір 0,8м х 0,5 м х 0,5 м. В яму насипають невеликий конус для того, щоб розправити коріння при посадці. Деякі садівники кладуть в посадкову яму золу або мінеральні добрива. Це підтримає рослину в період зростання. Приблизно до середини літа цей запас вичерпується, тому проводять літню підгодівлю комплексними добривами з великим вмістом калію.

    Саджанці гінкго білоба не відрізняються сильним щорічним приростом. У висоту щороку рослина додає не більше 5 см. Підгодівлі на першому році життя молодому дереву не потрібно.

    Особливого догляду молоді саджанці не вимагають. Їх необхідно своєчасно поливати, особливо при сильній спеці, і проводити розпушування грунту. Розпушування допоможе не тільки зберегти вологу біля коріння рослини, а й забезпечити приплив кисню до них. Також необхідно приділити увагу видаленню бур'янів з місця посадки саджанців. Вони можуть просто «забити» молоді рослини, викачуючи з грунту всі поживні речовини. Восени необхідно подбати про укриття рослини на час зимівлі. Не зміцнілий саджанець  просто не перенесе тривалих морозів. Для укриття саджанців відмінно підійде хвойна тирса. Засипати молоде дерево потрібно повністю. Якщо передбачається дуже холодна зима, поверх укриття з тирси можна постелити поліетиленову плівку.

Назва українська: Гінкго дволопатеве (білоба) Назва латинська: Ginkgo biloba Вік саджанця: 1 ..

40.00 Грн

Назва українська: Гінкго дволопатеве (білоба)Назва латинська: Ginkgo bilobaВік саджанця:&n..

120.00 Грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)