Information
Search

Саджанці Верби

Приймаємо замовлення на живці енергетичної верби. Нарізати та розсилати будемо орієнтовно на початку березня.

    Верба – досить поширене дерево. Існує близько 170 різновидів дерева, найпоширеніший вид це верба біла.

    Верба використовується не тільки для озеленення навколишнього середовища, але й служить для виробництва меблів, корзин, текстилю. Гілки верби є кормом для свійських тварин. Вона також є цінним деревом для бджолярів, тому що є добрим медоносом. А також ця рослина користується популярністю в медицині. Енергетична верба вирощується як альтернативне біопаливо.

    Це дерево або кущ віддає перевагу місцям з підвищеною вологістю і грунтам з підвищеною кислотністю. Це найкращі місця для зростання верби, її дуже легко вкоренити, варто тільки знайти грунт, наближений до води та посадити в неї гілку. Процес укорінення не забариться.  Це дерево морозостійке і добре вживається в місті з високою запиленістю.

    Вона є символом життєздатності, швидкого зростання, родючості: з гілочки, без кореня, на будь-якому ґрунті виростає верба. А головне – вона є символом України: «Без верби та калини немає України». Люди завжди намагалися виростити вербу біля будинку. Особливо відзначався її зв'язок із водою. Вербою обсаджували криниці, ставки (ставка), щоб вода «була гарна і здорова». Садили її над копанками, місцями, де прали білизну, щоб вода в них очищалася. Верба була для християн священним деревом. На свято Вербної неділі прийнято освячувати вербу та зберігати її вдома весь рік  за іконами.

Посадка верби

    Догляд та вирощування верби не вимагають великих зусиль, тому вона підійде як прикраса двору навіть для того, хто раніше деревами не займався ніколи. Садити вербу дуже просто - достатньо тільки встромити черешок або саджанець в лунку, присипати зверху землею і рясно полити. Посадка верби мало не найпростіша серед усіх дерев. Ґрунт краще вибирати суглинистий, з хорошим добривом поживними речовинами. Втім, верба росте практично на будь-якому ґрунті, віддаючи перевагу берегам прісних водойм.

    Догляд за вербою мінімальний – проводять лише обрізку гілок навесні для формування крони, та й то за бажанням. Вирощування верби особливо доцільне в тому випадку, якщо ви живете на березі водоймища – ці дерева допоможуть зміцнити берег і запобігти його природній ерозії, а гайок даватиме приємну тінь.

    Верба звивиста має ще назви верба Матсуда, верба Пекінська, верба Китайська...

35.00 Грн

    Верба Тортуоза - листопадний великий кущ або невелике дерево зі стрункими, ш..

40.00 Грн

    Приймаємо замовлення на живці верби енергетичної. Відправки плануються на початок..

1.00 Грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)