Information
Search

Саджанці Ожиномалини

    У наших садах росте багато різноманітних ягід. Але немає меж досконалості: щоб сад був повним, хочеться вирощувати все нові культури, радувати ними очі і смак. Для тих, хто мріє про цікаві та оригінальні сорти виведена Ожиномалина - гібрид малини і ожини. Цю рослину вивели, щоб підвищити зимостійкість, посухостійкість і врожайність малини.  Селекціонери постаралися з’єднати тільки позитивні властивості цих рослин. На сьогоднішній момент існує безліч сортів Ожиномалини.

    Рослина приваблива, декоративна протягом усього вегетаційного періоду. Великі квіти рожевого або білого кольору стануть відмінним прикрасою саду, на відміну від непомітного цвітіння малини. Великі ягоди Ожиномалини, найчастіше яскравого кольору, зібрані у великі кисті. На радість багатьом садівникам, селекціонери вивели абсолютно безколючкові сорти. Хоча є і сорти з  невеликими шипами. Ця рослина посухостійка, відмінно переносить недолік поливу, адже коренева система більш розвинена і набагато глибше проникає в грунт на відміну від сортів малини. У порівнянні з гібридами, врожайність малини значно нижча. Цю властивість рослина отримала від ожини. А ось малина забезпечила рослині морозостійкість, якої не вистачає ожині.

Посадка та догляд

    Ожиномалину садять в ті ж терміни, що і більшість кущів. Особливих вимог ця рослина має. Вважається, що навіть влітку кущі можна садити, але тільки не при сильній спеці. Ожиномалина характеризується хорошою приживлюваністю, відмінно переносить різні погодні умови. Багато садівників відзначають, що Ожиномалину посадити досить просто і в більшості випадків вона добре вкорінюється.

 Вирощування Ожиномалини практично таке ж, як і малини, з деякими незначними особливостями. Швидко зростаючі пагони  необхідно регулярно підв’язувати, інакше вони будуть безконтрольно поширюватися по всьому саду. Хоча кущі Ожиномалини вважають  невибагливими, для посадки її на своїй ділянці краще вибирати добре освітлені місця з пухким грунтом.

 Щоб підвищувати врожайність культури, кущі необхідно щорічно підрізати. Перший період настає в кінці травня – першій половині червня. Метрові пагони підрізають на 10-15 см. Потім ці пагони будуть краще гілкуватися. Другий період настає в другій половині літа після плодоношення. В цей час  пагони, що відплодоносили,  вирізують цілком. Не зайвим буде прорідити кущ, залишивши на ньому тільки 8-9 пагонів. Навесні потрібно провести ще одне проріджування і залишити 4-6 найсильніших пагонів. Урожай з кущів Ви зможете зняти на другий рік їх життя.

 Кущі рекомендують висаджувати рядами на відстані 80 см один від одного. Між рядами має бути 1,5-2 м. При більш щільній посадці рослинам не вистачатиме сонячного світла, це позначиться на кількості і смакових якостях врожаю. Перед посадкою необхідно підготувати ями 40 х 40 х 40 см. Помістивши саджанець в яму, необхідно акуратно розправити коріння і засипати підготовленим грунтом. Грунт рясно поливають. При необхідності досипати грунт. Щоб догляд за кущами був простішим, не доводилося боротися з бур’янами, землю між кущами можна засипати будь мульчею. 

Період дозрівання: червень Маса ягоди: 2 - 3 г Урожайність: 3 - 7 кг з куща Вид упаковки: ко..

40.00 Грн

Період дозрівання: липеньМаса ягоди: 10 - 15  гУрожайність: 4 - 10 кг з кущаВид упаковки: конте..

65.00 Грн

Період дозрівання: ранній (середина липня)Маса ягоди: 10 гУрожайність: 15 кг / кущаНаявність колючок..

60.00 Грн

Період дозрівання: середньоранній (середина червня)Маса ягоди: 5 гУрожайність: 5 - 6 кг / кущаНаявні..

0.00 Грн

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)