Information
Search

Кора соснова дрібна фракція (50 л) 1-3 см

Модель: Кора соснова

Короткий опис


    Кора соснова в мішках 50 л. Одного мішка вистачає приблизно на 1 м2 мульчування товщиною 5 см.    Одним з визнаних досвідченими садівниками матеріалів для мульчування, є подрібнена кора соснових дерев. Мульча з кори ... Читати далі...

50.00 Грн

  • Наявність: Нет в наличии

    Кора соснова в мішках 50 л. Одного мішка вистачає приблизно на 1 м2 мульчування товщиною 5 см.

    Одним з визнаних досвідченими садівниками матеріалів для мульчування, є подрібнена кора соснових дерев. Мульча з кори сосни красиво виглядає на тлі зелених насаджень і відмінно захищає коріння рослини від палючого сонця, а також вбирає зайву вологу під час рясних опадів. Шар з соснової мульчі створює захисну подушку над поверхнею землі, де відмінно зберігається волога і, в свою чергу, не допускає заливання рослини сильним дощем.

    Кора дрібної фракції (1-3 см) сприяє підтримці оптимальної температури ґрунту. Кора вбирає зайву вологу в період дощів і зберігає її в посушливий період. За рахунок меншого розміру дрібна фракція покриває землю більш щільно, закриваючи кожен сантиметр грунту. Часто для максимального ефекту мульчування використовують одночасно кілька фракцій. Дрібною встеляють землю і зверху покривають великою. При мульчуванні ділянки рекомендуємо встелити заготовлену земельну ділянку агроволокном, присипати його відсівом з кори приблизно 1 см заввишки і далі засипати корою потрібної фракції.

    Застосовують соснову кору і для прикраси рослин, що ростуть у горщиках і вазонах. З підсипанням кори, не так швидко з грунту йде волога, що дуже зручно для вуличних і балконних вазонів, які весь день знаходяться на сонці.

    Мульчування допомагає зберегти в грунті воду, зменшити кількість бур'янів, запобігти перегріву грунту влітку і промерзання взимку, запобігти ерозії грунту і утворення кірки на грунті, що покращує всмоктування води в грунт, зберегти пухкість грунту.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Кора соснова