Information
Search

Бжезіна

Модель: Бжезіна

Короткий опис


Період дозрівання: ранній (початок липня) Маса ягоди: 8 г Урожайність: 8 кг/куща Наявність колючок: немає Морозостійкість: -24°С Вид пакування: контейнер Р9 (0,5 л)     Бжезіна - новий ультраранній сорт ожини пол... Читати далі...

45.00 Грн

  • Наявність: На складі

Період дозрівання: ранній (початок липня)
Маса ягоди: 8 г
Урожайність: 8 кг/куща
Наявність колючок: немає
Морозостійкість: -24°С
Вид пакування: контейнер Р9 (0,5 л)

    Бжезіна - новий ультраранній сорт ожини польської селекції. Дає ягоди десертного призначення, однак урожай цілком годиться для заморозки чи переробки.
    Ягоди яскраво - чорні, крупні, блискучі, солодкі на смак. М'якоть ніжна, соковита, ароматна. Дуже транспортабельні. Урожайність висока. Плодоношення розтягнуте, урожай збирають багаторазово по мірі дозрівання.
    Пагони безколючкові, міцні, прямостоячі, мають потужну силу росту, доходячи до 3 метрів. Кущі вирізняються достатньою гіллястістю та рівномірно розподіленими ягодами. Для зручності обслуговування садівники формують кущі на висоту витягнутої руки.  
    Сорт заявлений як морозостійкий, тобто не вимагає вкривання на зиму. Однак дослід культивації показує, що для стабільного і багатого плодоношення бажано вкривати рослини. В плодоношення вступає на другий рік після посадки і плодоносить на минулорічних пагонах. Стійка до вражання хворобами та шкідниками.
    Бжезіна - цікавий та перспективний сорт, що демонструє потенціал росту, має відмінні вітамінні властивості та врожайні якості.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Бжезіна, ожина