Information
Search

Тибетське

Модель: Тибетське

Короткий опис


    Годжи Тибетське - декоративний плодоносний чагарник, що дає урожай цілющих ягід. Вперше корисні властивості цієї рослини  були помічені тибетськими монахами.     Кущ розлогий, висотою до 2 - 3 м зі спадаючими гілкам... Читати далі...

40.00 Грн

  • Наявність: Товар закінчився

    Годжи Тибетське - декоративний плодоносний чагарник, що дає урожай цілющих ягід. Вперше корисні властивості цієї рослини  були помічені тибетськими монахами.
    Кущ розлогий, висотою до 2 - 3 м зі спадаючими гілками, покритими тонкими колючками. Плодоносити починає на 2 - 3 рік після посадки. Врожайність з куща до 3,5 кг. Квітки фіолетового кольору з' являються в червні. Плодоношення починається в серпні, триває до жовтня. Ягоди коралові,каплеподібної форми, масою 2 - 3 г, довжиною до 2 см. Смак солодкий, з легкою гірчинкою. Ягоди можуть висіти на кущах до заморозків.
    Перехреснозапильна рослина. Для повноцінного плодоношення потребує посадк  двох екземплярів.
    Рослина морозостійка. Виявляє також високу стійкість до хвороб та шкідників. Посухостійка. Може рости на будь - яких грунтах, віддає перевагу сонячному розташуванню. Рекомендовується використовувати опору.
    Переваги - регулярні, високі врожаї, 100% запилення квітів, раннє дозрівання ягід, раннє входження в плодоношення. Недоліки - водяниста ягода вимагає ретельного дотримання режиму сушіння, відчутні великі насінини.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Тибетське, годжі