Information
Search

Гумі Сахалінський (лох багатоквітковий) - 3-річний - 90 - 100 см

Модель: Сахалінський

Короткий опис


Термін дозрівання: середина червня Колір ягоди: червона з срібними крапинками Маса ягоди: 2 г Урожайність: 8 - 9 кг Вид пакування: контейнер пластиковий     Гумі - оригінальний кущ, який не лише стане прикрасою ва... Читати далі...

120.00 Грн

  • Наявність: Товар закінчився

Термін дозрівання: середина червня
Колір ягоди: червона з срібними крапинками
Маса ягоди: 2 г
Урожайність: 8 - 9 кг
Вид пакування: контейнер пластиковий

    Гумі - оригінальний кущ, який не лише стане прикрасою вашого саду, а й порадує смачним вітамінним врожаєм. Гумі - це японська назва лоху багатоквіткового. Батьківщиною його є  Центральний Китай. Звідти він потрапив до Японії. Під час Другої світової війни Гумі був завезений на південь острова Сахалін, де виявилися сприятливі погодні умови, і він там швидко акліматизувався. 
    Ягоди гумі видовженої форми, спочатку зелені, потім жовтіють, стають жовто-червоними, повністю стиглі — червоні, надзвичайно привабливі, на них чітко видно сріблясто - білі крапинки. Всередині соковита м'якоть і некрупна ребриста кісточка. Ягоди висять на довгих (3 - 4 см) плодоніжках. Перші достигають наприкінці червня-на початку липня, основний урожай припадає на 5-20 липня. Ягоди не обсипаються і можуть висіти до середини серпня. Відрив завжди сухий, але для тривалого зберігання краще обривати їх разом із плодоніжками. Збирати урожай дуже легко і приємно. Смак десертний, приємний,нагадує стиглу хурму та інжир. Особливо солодкі й смачні перестиглі плоди, що росли на сонці. З дорослого куща можна зібрати навіть до 10 кг ягід.
    Кущ заввишки до 2-х метрів, ширина крони досягає 1,5 м. Листя еліптичної форми, сріблясте знизу й зелене зверху. Кущ напрочуд гарний в усі пори року, має охайну форму, якої досягає сам без жодного формуючого обрізання. Коли цвіте, то здається, що він весь жовтий,  так багато на ньому квіточок. Під час цвітіння кущ дуже запашний. Аромат тонкий, приємний, на нього злітаються бджоли та джмелі з усього саду. Плодоношення починається на 3 - 4 рік після посадки.
    Гумі полюбляє вологий грунт, підживлення вимагає мінімального. Справа в тому, що з роками рослина сама удобрює землю. На його коренях є бульби з бактеріями, що виробляють азот. Рослина відносно невибаглива, рідко хворіє, не пошкоджується шкідниками. Кущ є самозапильним. 
    Гумі у Японії вважається плодом довголіття, оскільки вживання ягід цілюще впливає на організм людини. У нашій країні інтерес до цієї рослини теж збільшується, оскільки гумі - гарний та корисний кущик, що поєднує декоративний вигляд та радує урожаєм смачних супервітамінних ягід!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Сахалінський, гумі