Information
Search

Мічурінська - 2-річна

Модель: Мічуринська 2-річна

Короткий опис


Термін дозрівання: серпень Колір ягоди: чорний Маса ягоди: 1,2 - 1,5 г Урожайність: 10 кг Вид пакування:  контейнер пластиковий      Аронія Мічуріна – жива аптека, джерело вітамінів і корисних речовин, при цьому... Читати далі...

60.00 Грн

  • Наявність: Товар закінчився

Термін дозрівання: серпень
Колір ягоди: чорний
Маса ягоди: 1,2 - 1,5 г
Урожайність: 10 кг
Вид пакування:  контейнер пластиковий


     Аронія Мічуріна – жива аптека, джерело вітамінів і корисних речовин, при цьому рослина невибаглива у догляді,практично нічим не хворіє.  Чорноплідна горобина не втрачає своєї декоративності до самих заморозків.
    Кущ висотою більше 3 м з щільною овальною кроною. Аронія  дуже високо цінується як декоративний чагарник. Її великі, блискучі листя восени забарвлюється в палаючі помаранчеві і червоні тони. Культура самоплідна.
    Плоди масою до 1,25 - 1,5 г, кулясті, злегка сплюснуті, чорні з сизуватим матовим нальотом. Вони соковиті, їстівні, кислувато-солодкого смаку з терпкістю. 
    Культурна аронія Мічуріна витримує зимові зниження температур до -35-40С. Рідко уражується шкідниками та захворюваннями. Надає перевагу освітленим, добре зволоженим ділянкам. При посадці в затіненому місці та сухому грунті рослина значно менше цвіте та плодоносить, ягоди дозрівають дрібні тп малосоковиті.
    Плоди аронії чорноплідної -  концентрат корисних речовин і цінних вітамінів. Не випадково в перекладі з грецької «aros» означає користь, адже можливості цієї рослини для зміцнення та відновлення здоров'я складно переоцінити.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: аронії, аронія, Мічуріна