Information
Search

Брунсвік

Модель: Брунсвік

Короткий опис


Термін дозрівання: подвійне плодоношенняКолір плоду: світло-коричневийМаса плода: 60 ​​- 100 гВид упаковки: контейнер пластиковий     Брунсвік - сорт інжиру, який вважають одним з найбільш морозостійких, з хорошими адапт... Читати далі...

75.00 Грн

  • Наявність: Нет в наличии

Термін дозрівання: подвійне плодоношення

Колір плоду: світло-коричневий

Маса плода: 60 ​​- 100 г

Вид упаковки: контейнер пластиковий


     Брунсвік - сорт інжиру, який вважають одним з найбільш морозостійких, з хорошими адаптаційними якостями. При цьому плоди дерева мають високі смакові характеристики.

    Дерево виростає до 2 м, при цьому садівники рекомендують проводити своєчасну прищіпку, щоб рослина більше не витягувалася. Рослина має розлогі гілки, її пагоноутворення оцінюють як помірне. Коріння дерева займає площу близько 3-5 м, глибина досягає 7 м.

    Плоди інжиру Брунсвік мають неправильну грушеподібну форму. По мірі дозрівання колір змінюється зі світло-зеленого до жовто-коричневого, що переходить у фіолетово-червоний. У розрізі м'якоть стиглого інжиру має рожево-золотистий відтінок. Вона соковита, в центрі  дрібне чорне насіння. Особливість сорту Брунсвік - це подвійне плодоношення. Інжир дозріває до середини літа, а потім повторно плодоносить восени. При цьому плоди першої хвилі більші і яскравіші, але їх кількість обмежена. Плід другого  дозрівання дрібніє, хоча самих плодів на дереві значно більше.

    Єдиний сорт, що володіє високою зимо-і морозостійкістю. При невеликому зимовому промерзанні навесні інжир цього сорту здатний відновлюватися. Це відбувається за рахунок активного утворення нових пагонів з різних сторін кореневої системи.

    Серед основних переваг інжиру сорту Брунсвік садівники виділяють: самоплідність; морозостійкість; відмінні смакові характеристики плодів; високі показники врожайності і двоетапне плодоношення протягом літа і початку осені.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Брунсвік, інжир