Information
Search

Хоней

Модель: Хоней

Короткий опис


Період дозрівання: ранній Колір ягоди: червона Маса ягоди: 20-45 г Урожайність: 1 - 1,5 кг з куща Транспортабельність: висока Стійкість до хвороб: висока     Хоней - високоврожайний сорт американської селекції, д... Читати далі...


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 10.
4.00 Грн

  • Наявність: Нет в наличии

Період дозрівання: ранній
Колір ягоди: червона
Маса ягоди: 20-45 г
Урожайність: 1 - 1,5 кг з куща
Транспортабельність: висока
Стійкість до хвороб: висока

    Хоней - високоврожайний сорт американської селекції, дуже раннього періоду дозрівання (з 25 травня). Виведений ще у 1979 році, здобув визнання у всьому світі, не втративши популярності до цього часу.
Ягоди насиченого червоного кольору, однорідні, правильної форми, що позитивно впливає на ринкову конкурентність. Смак десертний, аромат слабко виражений. Сезон плодоношення триває 3 тижні. Ягоди витримують 3 денні перевезення, зберігаючи товарний вид.
Хоней витривалий до грибкових захворювань, тому добре переносить дощову погоду. Невибагливий до умов середовища та стійкий до більшості хвороб. Не уражається кліщами. Через ранній період цвітіння іноді може пошкоджуватися пізніми весняними приморозками.
Серед беззаперечних переваг сорту Хоней є висока врожайність, презентабельний вид та ранні терміни дозрівання. Тому він є одним з найкращих сортів для фермерських господарств для вирощування у промислових цілях.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Хоней, полуниця