Information
Search

Зюгана

Модель: Зюгана

Короткий опис


Період дозрівання: ремонтантний Маса ягоди:  6 г Урожайність: до 9 кг з куща Вид пакування: плівка стрейчева     Зюгана - ремонтантний сорт малини швейцарської селекції. Відома своєю продуктивністю та яскравим десе... Читати далі...


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.
14.00 Грн

  • Наявність: На складі

  • 50або більше 12.00 Грн
  • 100або більше 10.00 Грн

Період дозрівання: ремонтантний
Маса ягоди:  6 г
Урожайність: до 9 кг з куща
Вид пакування: плівка стрейчева

    Зюгана - ремонтантний сорт малини швейцарської селекції. Відома своєю продуктивністю та яскравим десертним смаком - солодка, з істинним малиновим ароматом.

    Плоди яскраво - червоного кольору, округло-витягнутої форми, щільні. Досить жаростійка, практично не печеться на сонці в пік високих температур. Смак солодкий, десертний, осінню не погіршується, кислинка не домінує. Аромат сильно виражений. 

    Плодоношення починається в середині серпня. Збір триває до глибокої осені, до заморозків. Урожайність висока, до 7 - 9 кг зі сформованого куща в 7 - 10 пагонів протягом сезону. При гарному поливі та підживці маса ягоди може досягати до 10 грам.

    Пагони потужні, міцні, без колючок. Гарно кущуються, утворюючи велику кількість плодових гілочок. Можливе вирощування і без опори. Добре переносить засуху та недостачу вологи. Хороша морозостійкість.

    Сорт Зюгана - це висока врожайність, відмінний смак, товарний вигляд, хороша транспортабельність. Універсальний та перспективний сорт.

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Зюгана, малина