Information
Search

Хімбо топ

Модель: Хімбо топ

Короткий опис


Період дозрівання: ремонтантний Маса ягоди: 6 - 8 г Урожайність: 3 - 4 кг з куща Вид пакування: плівка стрейчева     Хімбо Топ  - ремонтантний високоурожайний сорт малини швейцарської селекції, здатний подивувати н... Читати далі...


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.
15.00 Грн

  • Наявність: Товар закінчився

Період дозрівання: ремонтантний
Маса ягоди: 6 - 8 г
Урожайність: 3 - 4 кг з куща
Вид пакування: плівка стрейчева

    Хімбо Топ  - ремонтантний високоурожайний сорт малини швейцарської селекції, здатний подивувати навіть досвідчених садівників.
Ягоди вирізняються досить великим розміром, плоди не дрібнішають наприкінці сезону. Ягоди яскраво-червоного кольору, мають привабливий зовнішній вигляд, не темнішають. Щільність м'якоті середня, легко знімаються.
Плодоношення орієнтовно розпочинається з першої декади серпня залежно від погодніх умов зони вирощування. Збір триває 6 - 8 тижнів. Продуктивність сорту висока, урожайність складає 3 кг з рослини.
Рослина сильноросла, формує довгі пагони, тому для полегшення збору бажано використовувати шпалеру.
Сорт не вимогливий до родючості грунту. Стійкий до кореневих гнилей. Це один з небагатьох сортів малини, які можна успішно вирощувати на грунтах важкого механічного складу.
Завдяки тривалому періоду плодоношення та привабливому вигляду ягід Хімбо Топ придатний для вирощування продукції на свіжий ринок, а також чудово підходить для переробки та заморозки. 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Хімбо Топ, малина ремонтантна