Information
Search

Спартан 1 - річна

Модель: Спартан

Короткий опис


Вік саджанця: 1 рік Висота саджанця: 40 - 50  см Період дозрівання: середньоранній, 6-21 липня Маса ягоди: 1,6 - 2 г Урожайність: 4,5-6 кг з куща Висота куща: 1,5 - 2 м Вид пакування: контейнер пластиковий Р9 (0,5 ... Читати далі...

40.00 Грн

  • Наявність: Нет в наличии

Вік саджанця: 1 рік
Висота саджанця: 40 - 50  см
Період дозрівання: середньоранній, 6-21 липня
Маса ягоди: 1,6 - 2 г
Урожайність: 4,5-6 кг з куща
Висота куща: 1,5 - 2 м
Вид пакування: контейнер пластиковий Р9 (0,5 л)


    Спартан - відомий у промисловому садівництві ще з 1977 року. Один із ранніх, найкрупніших та найврожайніших сортів.
    Ягоди світло-голубого кольору,округлої форми, крупні, щільні, транспортабельні. Відрив сухий. Приємний насичений аромат, освіжаючий смак з легкою кислинкою у післясмаку.
    Кущ строго вертикальної форми росту, сильнорослий. Самозапильний, однак для отримання максимальної продуктивності бажано вирощувати на ділянках з іншими сортами для забезпечення перехресного запилення.  Цвіте досить пізно, що мінімізує ризики ушкодження весняними заморозками. При цьому ягоди дозрівають рано.
    Сорт морозостійкий - до 29С морозу. Стійкий до більшості захворювань. Не характерне відмирання гілок та муміфікація ягід. Сорт високопродуктивний, однак вимогливий до умов вирощування. Для високої врожайності потребує дренованих грунтів, поливу та підживки.
    Рання крупна ягода високої якості, приємний смак плодів, висока лежкість та транспортабельність - роблять сорт Спартан перспективним для садівників.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Спартан, лохина