Information
Search

Река - 1 - річна

Модель: Река

Короткий опис


Вік саджанця: 1 рік Висота саджанця: 20-25 см Період дозрівання: середньоранній, 6-27 липня Маса ягоди: 1,6 - 1,8 г Урожайність: 8-10 кг з куща Висота куща: 1,7 - 2 м Вид пакування: контейнер пластиковий Р9 (0.5 л)... Читати далі...

40.00 Грн

  • Наявність: Нет в наличии

Вік саджанця: 1 рік
Висота саджанця: 20-25 см
Період дозрівання: середньоранній, 6-27 липня
Маса ягоди: 1,6 - 1,8 г
Урожайність: 8-10 кг з куща
Висота куща: 1,7 - 2 м
Вид пакування: контейнер пластиковий Р9 (0.5 л)

    Река - сорт новозеландської селекції з дуже високими показниками врожайності. На території Європи вирощується з 1990 року і характеризується, як цінний комерційний сорт.
    Ягоди великі, до 19 мм в діаметрі, округлої форми, інтенсивно-синього забарвлення. М'якоть соковита, смачна, ароматна. Смак - десертний, багатогранний, з фруктово-ягідними нотками. Транспортабельна. Урожай, залишаючись тривалий час на кущі, не втрачає смакових та товарних властивостей ( до 2 тижнів).
    Кущ високорослий, потужний, з великою кількістю пагонів, дає гарний щорічний приріст, інтенсивне, але не надмірне бокове розгалуження, показуючи з перших років велику енергію росту. Для запобігання дрібнішанню ягід рекомендується регулярна обрізка.
    Сорт Река характеризується високою адаптацією до грунтово-кліматичних умов. По невибагливості можна співставити з сортом Блюкроп. Стійкий до хвороб. Висока морозостійкість.
    Відмінні товарні та споживчі якості, інтенсивний ріст, рясний врожай, рання віддача ягід - основні характеристики сорту Река.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Река, лохина