Information
Search

Торо - 2 - річна

Модель: Торо

Короткий опис


Вік саджанця: 2 роки Висота саджанця: 40 - 50 см Період дозрівання: середній, 12 липня - 24 липня Маса ягоди: 2,2 г Урожайність: 4-9 кг з куща Висота куща: 1,8 -  2 м Вид пакування: контейнер пластиковий  (2 л) ... Читати далі...

70.00 Грн

  • Наявність: Нет в наличии

Вік саджанця: 2 роки
Висота саджанця: 40 - 50 см
Період дозрівання: середній, 12 липня - 24 липня
Маса ягоди: 2,2 г
Урожайність: 4-9 кг з куща
Висота куща: 1,8 -  2 м
Вид пакування: контейнер пластиковий  (2 л)

    Торо - перспективний, відомий сорт, введений у виробництво в США ще в 1987 році. Має ряд подібностей з сортом Блукроп.
    Ягоди великі за розміром, смачні та ароматні, світло-синього кольору, зібрані по 15-25 штук у грона, наче у винограду, що полегшує їх збирання. Сорт дозріває за відносно короткий період, урожай збирають в два прийоми. Урожай регулярний та високий, на рівні з сортом Блукроп. Щільність та колір ягоди зберігається протягом всього періоду плодоношення.
    Рослина сильноросла, формує розлогий кущ висотою до 2 м, потребує щорічної обрізки. Сорт самозапильний, але при перехресному запиленні якість та розмір ягід збільшуються.
    Лохина сорту Торо дуже морозостійка, не піддається нападам шкідників і хвороб. Чутлива до нестачі вологи та грунтово-кліматичним умовам вирощування.
    Рясне плодоношення, дружне дозрівання, швидкий збір, чудова якість продукції, десертний смак - яскраві переваги сорту Торо.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Торо, лохина