Information
Search

Дюк - 1-річний

Модель: Дюк

Короткий опис


Вік саджанця: 1 рік Висота саджанця: 40 см Період дозрівання: ранній,  6 - 18 липня Маса ягоди: 2 г Урожайність: 6-8 кг з куща Висота куща: 1,2 - 1,8 м Вид пакування: контейнер пластиковий Р9 (0,5 л)     Дюк - с... Читати далі...

45.00 Грн

  • Наявність: Нет в наличии

Вік саджанця: 1 рік
Висота саджанця: 40 см
Період дозрівання: ранній,  6 - 18 липня
Маса ягоди: 2 г
Урожайність: 6-8 кг з куща
Висота куща: 1,2 - 1,8 м
Вид пакування: контейнер пластиковий Р9 (0,5 л)

    Дюк - сорт лохини американської селекції раннього терміну дозрівання, через що отримав високу популярність серед фермерів та садоводів-любителів. Вважається одним із найбільш економічно значимих сортів. Характеризується високою самоплідністю.        
Ягоди круглої форми, димчасто-синього забарвлення. Мають своєрідний смак, приємний та освіжаючий. Ягоди дозрівають майже одночасно та досить легко збираються.
    Кущ досягає висоти від 1,2 до 1,8 м. Однак ріст пагонів досить слабкий, що забезпечує гарне освітлення куща та мінімізує частоту обрізки.
    Сорт Дюк, хоч і є раннім, однак характерна риса Дюка - це його пізніше цвітіння,  таким чином він захищається від весняних заморозків. Крім того, кущі рослини є також зимостійкими.
    Дружнє одночасне дозрівання , рівномірно забарвлені грона ягід, високі смакові та товарні якості  - ось чому лохина Дюк дуже популярна, як на промислових плантаціях, так і на дачних ділянках.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Дюк, лохина