Information
Search

Блукроп - 3-річна

Модель: Блукроп

Короткий опис


Вік саджанця: 3 роки Висота саджанця: 80 - 90 см Період дозрівання: середній, 15 липня - 6 серпня Маса ягоди: 1,2 - 2 г Урожайність: 4-9 кг з куща Висота куща: 1,5 - 2 м Вид пакування: контейнер пластиковий (5л) ... Читати далі...

160.00 Грн

  • Наявність: Нет в наличии

Вік саджанця: 3 роки
Висота саджанця: 80 - 90 см
Період дозрівання: середній, 15 липня - 6 серпня
Маса ягоди: 1,2 - 2 г
Урожайність: 4-9 кг з куща
Висота куща: 1,5 - 2 м
Вид пакування: контейнер пластиковий (5л)


    Блукроп - найвідоміший та найкращий промисловий сорт середнього терміну дозрівання. Вважається стандартом для вирощування лохини, тому є одним з основних промислових сортів у Європі.
    Ягоди синього кольору з світло-голубим відтінком, крупні, злегка приплюснуті, діаметром до 2 см. М'якоть щільна, дуже смачна. Сорт вирізняється високою врожайністю, причому ягоди можуть зберігатися на кущо до 2 тижнів без втрати смакових властивостей. 
    Кущ Блукропа компактний, прямостоячий, досягає в висоту 1,5 - 2 м, схильний до перевантаження врожаєм, потребує періодичної обрізки. 
    Блукроп - невибагливий до умов вирощування. Вирізняється високою морозостійкістю, а також стійкістю до весняних заморозків та хвороб. 
    Урожайність, смак ягід та їх транспортабельність роблять Блукроп лідером серед сортів лохини, як для комерційного, так і любительського вирощування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Блукроп, лохина