Information
Search

Бергман

Модель: Бергман

Короткий опис


Колір: темно-червонийПеріод дозрівання: середній (друга декада вересня)Маса ягоди: 0,9 - 1,7 гУрожайність: 2 - 3,0 кг / м2Вид упаковки: контейнер Р9 (0,8 л)Бергман - сорт журавлини середнього терміну дозрівання, що харак... Читати далі...

35.00 Грн

  • Наявність: Товар закінчився

Колір: темно-червоний

Період дозрівання: середній (друга декада вересня)

Маса ягоди: 0,9 - 1,7 г

Урожайність: 2 - 3,0 кг / м2

Вид упаковки: контейнер Р9 (0,8 л)


Бергман - сорт журавлини середнього терміну дозрівання, що характеризується високою врожайністю і крупноплідностю. Селекціонований в США.

Плоди мають грушоподібну форму, темно-червоні, масою 1,5 г. Приємний освіжаючий смак з кислинкою. Плоди довго залишаються на пагонах. Ягоди можуть тривалий час зберігатися в свіжому вигляді.

Росте у вигляді сланкої рослини з довгими пагонами, що мають здатність вкорінюватися. Кущ має висоту до 20 см і завширшки до 1 м. Сорт відрізняється відсутністю явища помилкового цвітіння, яке часто зустрічається в журавлинових посадках. Листя вічнозелені, маленькі, довгастої форми.

 Для вдалого вирощування журавлини підготуйте під саджанці ділянку з кислим грунтом і регулярним поливом, підтримуючи постійно зволожений грунт. Відстань між рослинами повинна бути приблизно 15-20 см. Морозостійкість сорту висока.

"Бергман" - один з найбільш гідних сортів, перевірених часом для вирощування на присадибній ділянці.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Бергман, журавлина