Information
Search

Лох Тей

Модель: Лох Тей

Короткий опис


Період дозрівання: ранній (середина липня) Маса ягоди: 5 - 8 г Урожайність: 6- 10 кг/куща Наявність колючок: немає Морозостійкість: -20°С Вид пакування: контейнер Р9 (0,5 л)     Лох тей - цікавий сорт шотландсько... Читати далі...

45.00 Грн

  • Наявність: На складі

Період дозрівання: ранній (середина липня)
Маса ягоди: 5 - 8 г
Урожайність: 6- 10 кг/куща
Наявність колючок: немає
Морозостійкість: -20°С
Вид пакування: контейнер Р9 (0,5 л)

    Лох тей - цікавий сорт шотландської селекції .  Вийнятковий, дуже солодкий смак, ранні терміни дозрівання ставлять його в одну лінію з фаворитами. Підходить, як для любительського вирощування, так і для промислового, оскільки придатний для машинного збирання.
    Ягоди крупні, чорного кольору, щільні, вирівняні за розміром, не мнуться  в будь-якій стадії зрілості. При зберіганні в холодильнику протягом кількох днів зберігають смак і чудово транспортуються. Смак гармонійний, насичений, солодкий з кислинкою, підсилений фруктовим ароматом. Вірний признак повної зрілості ягоди - підсохлий чашолистик, який у неспілої ягоди буде зеленим і живим. Плодоношення розтягнуте приблизно на місяць.
    Лох тей відноситься до напівсланкого типу ожини. Кущі мають потужну силу росту, гілки пружні, довжиною до 5 метрів. Значною перевагою є відсутність колючок. Необхідне облаштування шпалери. На опору піднімають минулорічні пагони, на яких іде плодоношення. Молоді пагони заміщення пускають горизонтально.
    Особливість сорту - відносна засухостійкість, що дає можливість культивувати сорт в південних регіонах. Також проявляє стійкість до основних ягідних хвороб, невибагливий до умов вирощування.
    Лох тей отримав вийнятково позитивні відгуки, як перспективний урожайний сорт з розкішною товарною ягодою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Лох Тей, ожина