Information
Search

Карака Блек

Модель: Карака блек

Короткий опис


Період дозрівання: ранній (початок липня) Маса ягоди: 8 - 10 г Урожайність: 10 - 15 кг/куща Наявність колючок: є Морозостійкість: -16°С Вид пакування: контейнер Р9 (0,5 л)     Карака Блек - сорт ожини, виведений ... Читати далі...

45.00 Грн

  • Наявність: На складі

Період дозрівання: ранній (початок липня)
Маса ягоди: 8 - 10 г
Урожайність: 10 - 15 кг/куща
Наявність колючок: є
Морозостійкість: -16°С
Вид пакування: контейнер Р9 (0,5 л)

    Карака Блек - сорт ожини, виведений в Новій Зеландії. Дуже раннього терміну дозрівання з привабливими продовгувастими ягодами.
    Ягода - головна перевага сорту КаракаБлек. Дуже довга, трохи завужена донизу, вона виглядає незвично та досить привабливо. Плоди чорного кольору, блискучі, доходять в довжину до 4-5 см. Смак на стадії повного дозрівання солодкий, з ледь відчутною кислинкою і багатим післясмаком. Плодоношення дуже розтягнуте, триває до двох місяців. Така особливість робить сорт підходячим для неспішного домашнього споживання. Транспортабельність на висоті, завдяки своїй щільності ягода може зберігатися досить довго.
    Сила роста куща - середня, пагони ростуть на 3-5 метрів в довжину. Вони дуже гнучкі і легко вкладаються під укриття на зиму. Головним недоліком є колючі пагони. Колючки не надто великі, але їх досить багато.
    Стійкість до хвороб хороша. Поява жовтуватого листя на кущі не обов'язково означає захворювання, причиною можуть бути сортові особливості. Сорт не можна назвати вимогливим, але потребує елементарного догляду.     Морозостійкість невисока, на зиму необхідне вкривання, оскільки лоза та квіткові бруньки можуть постраждати.
    Карака Блек - достойний сорт, з чудовою ягодою і пристойною врожайністю рекомедується садівникам, які не бояться колючок:-)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Карака блек, ожина