Information
Search

Тройна корона

Модель: Тройна корона

Короткий опис


Період дозрівання: середньопізній (початок серпня) Маса ягоди:  7 - 8 г Урожайність: 10 - 13 кг/куща Наявність колючок: немає Морозостійкість: -15°С Вид пакування: контейнер Р9 (0,5 л)     Тріпл Краун або Потрійн... Читати далі...

45.00 Грн

  • Наявність: Товар закінчився

Період дозрівання: середньопізній (початок серпня)
Маса ягоди:  7 - 8 г
Урожайність: 10 - 13 кг/куща
Наявність колючок: немає
Морозостійкість: -15°С
Вид пакування: контейнер Р9 (0,5 л)

    Тріпл Краун або Потрійна Корона - один з прикладів чудової роботи американських селекціонерів. Характерною особливістю сорту є три відмінних ознаки - вишуканий, благородний смак, висока врожайність та інтенсивний ріст.
    Ягоди чорного кольору, з характерним блиском, округлої і витягнутої форми, солодкі з приємною кислинкою і фруктовим післясмаком. Соковиті, зберігаються при низьких плюсових температурах кілька днів. Плодоношення розтягнуте, ягоди з часом не дрібнішають, не печуться на сонці.
    Кущ напівсланкого типу, гілки спрямовані або доверху або в сторони. Пагони міцні, висотою до 3 метрів. Вражає сила росту - в перший рік вони зростають до 2 метрів. Рекомедується використання шпалери.
    Зимостійкість слабка, рослина потребує зняття з шпалери і укриття на зиму. Добре переносить літню посуху і підвищену температуру повітря. Стійкість до захворювань висока. При гарному поливі росте майже на всіх типах грунтів.
    Тріпл Краун - сучасний сорт, який дає можливість розширити асортимент ожини у вашому саду і отримати ягоди з чудовими смаковими якостями.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Тройна корона, тріпл краун