Information
Search

Про Нас

Інтернет - магазин "Дубносад" пропонує своїм клієнтам якісні саджанці за приємними цінами. Асортимент нашої продукції досить широкий. Ми розпочинали свою діяльність з вирощування ягідної продукції  та продажу саджанці малини, полуниці, смородини, агрусу . З часом , здобувши постійних клієнтів, прислухаючись до їх бажань та вподабань, а також слідкуючи за сучасними тенденціями ринку, розширили асортимент такими цікавими культурами, як лохина, жимолость, брусниця, журавлина, годжи, актинідія, ожина, гумі, ірга та багатьма іншими. Лінійка сортів систематично розширюється.

Ми гарантуємо якість наших саджанців та відповідність вказаному сорту. Сорти підібрані таким чином, щоб вони були придатні для вирощування в кліматичних зонах України. Ягідні культури не лише прикрасять Вашу дачу чи сад, але й забезпечать сім'ю  смачнющими і надзвичайно корисними плодами.

Ми пересилаємо саджанці по всій території України. Упаковка здійснюється ретельно та надійно.

Ви можете зробити замовлення на сайті компанії. Якщо у Вас є  будь - які запитання, потрібна консультація чи виникли труднощі з оформленням замовлення, зателефонуйте за вказаними номерами. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і готові вирішити всі питання.

Вдалих покупок та гарних врожаїв!