Information
Search

Саджанці Обліпихи

Приймаємо замовлення. 

    Обліпиха необхідна в холодний період, коли організму катастрофічно бракує вітамінів і мікроелементів. Проявляє незвичайну щедрість і врожайність, а також володіє найважливішими лікарськими властивостями. 
- Вперше обліпиха згадується в тібетських медичних текстах у восьмому столітті, і використовувалася як ліки ще в Стародавньому Китаї.
- Обліпиха містить понад 190 поживних речовин, тому плоди обліпихи називають «святими плодами».
-  У плодах обліпихи вітаміну С в десять разів більше, ніж у лимоні.
-  У корі обліпихи міститься дуже багато серотоніну (гормону щастя) - в тисячу разів більше, ніж у бананах і в шоколаді.
- Обліпиха була першим засобом, поряд з коренем Перстачу Білого, яке застосовували для лікування жертв Чорнобильської катастрофи.
-  Обліпиха здатна вижити в 40-градусні морози, так само вона і не засохне і при тривалій посухі.
- Обліпихова олія має протизапальну і антибактеріальну дію, стимулює відновлювальні процеси в м'яких тканинах, перешкоджає розвитку цукрового діабету, атеросклерозу, шкірних захворювань.
- 90% всієї обліпихи в світі росте в Китаї. А в період з 1950 по 1985 рік в Китаї були розбиті плантації обліпихи площею в 200 000 гектар.
-  Щоденне  вживання в їжу ягід обліпихи допоможе очистити судини, нормалізувати роботу легенів і серця. Крім того, ця проста звичка ще й серйозна профілактика раку і виразкової хвороби, крок до запобігання інсультів та інфарктів. Не дивно, що продукти на основі цієї ягоди входять в раціон космонавтів.
- Обліпиха – рекордсмен серед всіх відомих в Україні рослин по кількості вітамінів, мікроелементів, кислот та інших корисних речовин.

Посадка і догляд

    Обліпиха має чоловічі і жіночі екземпляри рослин, вона запилюється за допомогою вітру, відстані в 5-10 м досить для того, щоб рослина добре запилювалася і плодоносила восени. Висаджувати обліпиху можна в будь-який час – навесні, восени, влітку. Кращий час для посадки – весна, до початку сокоруху . У саджанця буде час, щоб зміцніти до настання холодів. Це березень – квітень. Восени висаджують рослини із закритою кореневою системою . По термінах це кінець вересня – жовтень. Важлива умова – температура вище + 4 ° С.

    Важливо: висаджуйте рослину на тому місці, де вам не потрібно буде обробляти і перекопувати грунт навколо. Найчастіше обліписі виділяють ділянку на краю саду або городу – біля паркану або поруч з будівлями. Корені обліпихи залягають не надто глибоко, всього на 20-30 см углиб, через що кореневу систему легко пошкодити. Обліпиха погано переносить травми коренів, вона починає хворіти. Потрібно стежити ще й за тим, чи достатню кількість світла отримує рослина. Не варто садити  в місці, куди не потрапляє сонце, обліписі потрібне світло, затемнені місця їй не підходять. Обліпиха добре росте на сонці.

    Висадка обліпихи – процес нескладний, оскільки за своєю структурою вона майже не має відмінностей від інших плодових рослин. Деякі садівники люблять використовувати дуже багато добрив, що не найкращим чином впливає на життя рослини в подальшому. Не варто переборщувати з органічними і мінеральними добривами. Ідеально садити обліпиху на відстані в 1-1,5 м від межі ділянки, ряди між кущами обліпихи повинні складати 2х2 м. Яма для посадки повинна бути глибиною в 30-40 см і діаметром в 50 см. Дно ями потрібно викласти битою цеглою, щебенем, шар повинен становити близько 10 см. Поверх цього шару потрібно насипати родючого грунту, а вище – добрива. Тільки що посаджене дерево потрібно рясно полити водою і ущільнити землю у його заснування.

    Навесні, до того, як розпускаються перші бруньки, потрібно формувати кущі обліпихи, надаючи їм потрібну форму, обрізаючи непотрібні гілочки. Робити це варто через рік або два після висадки, так як надземна частина дерева в цей період і так добре сформована. Варто приділити більшу увагу 4-5-річним деревам. У цей період не потрібно жаліти плодоносні гілочки, зайву вагу надземної частини заважає дереву. Найкраще видаляти пагони, які ростуть паралельно стовбуру, також обов’язково необхідно обрізати сухі гілки. Варто проводити санітарну чистку обліпихи щорічно. Вона включає в себе замазування різних отворів, прибирання сухих гілок і листя, позбавлення від грибка.

Саджанці Обліпихи ..

50.00 Грн

Термін дозрівання: середньопізнійКолір ягоди: помаранчевийМаса ягоди: 0,8 - 1,2 гУрожайність: 5 - 6 ..

50.00 Грн

Служить запилювачем для жіночих рослин..

50.00 Грн

Термін дозрівання: ранній (серпень)Колір ягоди: світло - оранжевіМаса ягоди: 0,7 - 0,8Урожайність: 1..

35.00 Грн

Термін дозрівання: ранній (серпень)Колір ягоди: світло - оранжевіМаса ягоди: 0,7 - 0,..

50.00 Грн

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)