Information
Search

Саджанці Лимонника

Приймаємо замовлення . 

    Лимонник китайський можна виростити на присадибній ділянці та користуватися цілющими властивостями лимонника для лікування хвороб. З 25 видів лимонника у нас виростає лише один.

    Це одна з найдавніших рослин, яку використовували в медицині і досі використовують. Лимонник має ряд властивостей, які допомагають успішно справлятися з вірусними захворюваннями, проблемами серцево-судинної системи, депресією. Допомагає стимулювати роботу головного мозку, а також подолає великі навантаження. Відновлює клітини печінки. Ягоди допомагають нормалізувати обмін речовин, рекомендовані тим, хто бореться із зайвою вагою. Лимонник багатий на вітаміни, тому, його використовують при авітамінозі або взимку для підтримки сил і бадьорості.

    У Китаї лимонник називають ягодою п'яти смаків, вважаючи, що шкірка плодів солодка, м'якоть кисла, насіння гірке і терпке, а цілющі препарати з нього набувають солоного смаку. Насіння сильно пахне лимоном – саме це дало ягоді таку назву. Також лимонний запах мають кора рослини та її листя. Не тільки ягоди придатні до вживання, але навіть листя та коріння лимонника китайського використовують у народній медицині. Наприклад, у листі вітаміну С у кілька разів більше, ніж у ягодах. Чай з листя цієї рослини легко вгамує спрагу в спекотний день, навіть більш ефективно, ніж популярні напої, такі як зелений чай або каркаде.

Посадка та догляд

    Грунт під лимонником повинен бути легкого механічного складу, осушеним, достатньо вологоємким, мати нейтральну або злегка кислу реакцію. Лимонник китайський не виносить високого стояння ґрунтових вод (їхня висота не повинна перевищувати 1,5 м) та тривалого затоплення паводками та дощовими водами. У саду рослини висаджують у посадкові ями або траншеї глибиною до 60 см і шириною до 80 см, які заповнюють добре перепрілим перегноєм або компостом з додаванням суперфосфату та деревної золи. Хороше первинне зростання молодих рослин визначається виключно якістю заповнення посадкової ями або траншеї. Для виключення застійних явищ у зоні кореневої системи повинен передбачатися добрий дренаж.

 Лимонник китайський має поверхневу кореневу систему (основна маса коренів розташовується в поверхневому шарі ґрунту, не глибше 20-30 см) і не терпить глибокої обробки ґрунту при її розпушуванні, прополюванні або внесенні органічних або мінеральних добрив. Якщо ця умова не виконується, він припиняє своє зростання.

 Підгодовують лимонник двічі навесні та один раз на початку літа (до цвітіння, після цвітіння та в період утворення зав'язей). Підживлення, поряд з внесеними добривами, сприяють хорошому зав'язуванню плодів і, головне, закладці у плодоносних рослин значної кількості плодових бруньок, що забезпечує високу щорічну врожайність.

 Лимонник - вологолюбна культура. Він вимогливий як до вологості ґрунту, так і вологості повітря. Навіть за вологого вегетаційного періоду потрібен певний полив. Позитивно реагують рослини (особливо при посусі) та на обприскування. У жодному разі не можна допускати навіть часткового в'янення, т.к. рослини при цьому (особливо плодоносні) починають слабо рости, практично не закладають плодових бруньок і не дають урожаю наступного року. З метою збереження ґрунтової вологи та поліпшення станів рослин у посушливі періоди обов'язковим є мульчування ґрунту. Особливо вдячно лимонник китайський відгукується на мульчу з лісової підстилки (листяного або хвойного походження) завтовшки до 15-20 см, яка прослужить кілька років і стане гарним органічним добривом. При цьому також виключається необхідність розпушування ґрунту.

 Лимонник любить сонячне світло і має отримувати його протягом 7-8 годин. Тому рослини потрібно висаджувати на відкриті місця, у тіні вона практично не плодоносить. У аматорському саду рослини краще висаджувати на відстані 1 м одна від одної та 3 м ряд від ряду.

    Лимонник китайський – це ліана довжиною від 8 до 15 метрів з ароматом лимона..

80.00 Грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)