Information
Search

Саджанці Йошти

    Напевно, багато хто чув про таку ягоду, як йошта, але не всі знають про її особливості та як її вирощувати. Про неї буде цікаво дізнатися багатьом початківцям садівникам. 

    Всі ягоди гарні по-своєму, вони мають свій смак і аромат. За свої смакові якості і цілющі властивості дуже цінується чорна смородина. Її єдиний недолік - погана стійкість до хвороб і шкідників. З цією метою селекціонери вивели новий гібрид, схрестивши чорну смородину і агрус. В результаті вийшла незвичайна ягода під назвою йошта. Ця ягода взяла від агрусу і чорної смородини кращі якості.  Крім приємного смаку, рослина має також не менше приємний вигляд, за що багато садівників стали його використовувати в якості елемента ландшафтного дизайну.

Посадка і догляд

    Правильна посадка і догляд забезпечують  врожайність йошти. Ця ягода дуже добре приживається на легких суглинних родючих ґрунтах. Кущі краще висаджувати на сонячних ділянках без сильного вітру. Бажано висаджувати кущі йошти поруч, тоді врожаї будуть вищими. Яма під посадку повинна бути приблизно 50х50х50 см. Для отримання хорошого врожаю кущі слід висаджувати на певній відстані приблизно в 2-х метрах один від одного. Згодом вони будуть розростатися, тому має бути достатньо місця для нормального розвитку кущів.

    Догляд за Йоштою нескладний, її можуть вирощувати навіть недосвідчені садівники. Рослина потребує регулярного і частого поливу. У спекотні сонячні дні її потрібно рясно поливати. Вона добре реагує на підживлення, тому 2-3 рази на рік необхідно вносити під кущі йошти мінеральні добрива. Дуже добре навесні під кожен кущ висипати по кілька склянок деревної золи.

    Традиційної обрізки кущі не потребують. У міру необхідності слід видаляти сухі та пошкоджені гілки. Рослина практично не хворіє, йошта не боїться шкідників і стійка до хвороб. Через те, що рослина невибаглива йошту часто висаджують замість живоплоту, тоді можна висаджувати кущі з інтервалом в півметра.

    Така ягідна культура може вирощуватися на будь-якій присадибній ділянці, адже вона невибаглива в догляді. Корисний і красивий кущ можна використовувати відразу в двох цілях - для отримання ягідного врожаю і оформлення ландшафтного дизайну, оскільки йоштаі росте швидко і без проблем, а також дарує смачні і корисні плоди.

Термін дозрівання: липеньКолір: чорний з фіолетовим відливомМаса ягоди: 3 - 5 гУрожай..

45.00 Грн

Термін дозрівання: липень Колір: чорний з фіолетовим відливом Маса ягоди: 3 - 5 г Урожайність: 5 ..

35.00 Грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)