Information
Search

Хвойні дерева та кущі

    Декоративні хвойні вічнозелені дерева і кущі - це прикраса саду в будь-який час року, його життя і радість. Якщо в декоративному саду немає вічнозелених рослин, навесні і восени сад виглядає порожнім, нудним. Серед вічнозелених рослин найбільшою популярністю користуються хвойні рослини, які надають саду особливу красу в міжсезоння, коли засинають багаторічники і гинуть літники.

    Хвойні рослини знаходять широке застосування в будь-якому ландшафтному дизайні. Особливо гарні за формою або забарвленням екземпляри, садять поодиноко. Хвойні дерева прекрасно підходять для живописних вічнозелених живоплотів, як вільно зростаючих, так і формованих. Живоплоти і стіни з хвойних дерев, надійно захищають від вітру, шуму і пилу, є хорошим візуальним захистом. Безліч сортів ялівцю грають роль грунтопокривних рослин, які вигідно замінюють газон. Карликові форми походять для невеликих садів, альпінаріїв, доповненням вересових садів, а також для контейнерного озеленення.

    Хвойні дерева і кущі відмінно поєднуються з іншими рослинами - багатолітниками і листяними деревами. Добре виглядають на тлі будівель і самі створюють цікавий фон для інших рослин або архітектурних елементів. Крім цього вони нескінченно дарують чисте, збагачене цілющими ефірними маслами повітря.

    Сучасні садівники вже не мислять свій сад без вічнозелених прикрас. А вибирати таку красу у нашому асортименті є з чого.

Посадка і догляд

    Практично у кожного сорту різні вимоги по відстані для посадки. При посадці невеликих саджанців хвойних, важливо знати про майбутню висоту і обсяг дорослих хвойних рослин, так як часто хвойні висаджують занадто близько, для досягнення швидкого декоративного ефекту. В результаті чого хвойні рослини заглушають один одного, втрачаючи форму і декоративний вигляд, а сам сад стає занадто затіненим.

    Слід пам'ятати, що саджанці хвойних рослин завжди купуємо з комом - а краще в контейнерах. Ніколи не купуйте саджанці хвойних, з відкритою кореневою системою. Зовні рослина може виглядати привабливо, але в саджанця вже загинули всмоктувальні кореневі волоски, і він приречений. Після посадки ви не зрозумієте, прийнялася рослина чи ні, хвойні гинуть протягом двох років. Пересаджуємо на ту ж глибину, як росла в контейнері, навесні (квітень, травень) або восени але не пізньої осені, інакше саджанці не встигнуть вкоренитися перед зимою. Ніколи не саджайте хвойники в спеку або вітряні дні, що веде до висихання рослини. Чутливі до морозів види і сорти хвойних, необхідно висаджувати на захищені від сухих морозних вітрів, місцях.

    За хвойними рослинами легко доглядати, хвойні не потребують постійного хімічного захисту. Хвойні рослини невибагливі і не вимагають додаткових підгодівель, але природно добре реагують на них. Як і всі групи рослин, бажано удобрять навесні. Найкращим добривом для хвойних компост або повільно діючі комплексні мінеральні добрива. Не вносьте мінеральні добрива восени, внесення осінньої підгодівлі викличе зростання молодих пагонів, пагони до морозів не визріють, під час морозів загинуть, і рослини будуть мати непривабливий пригнічений вигляд. Обрізка хвойних - довжина, частота і пора - залежить від роду, виду і сорту. Рекомендується весняна обрізка перед початком вегетації і влітку (VI - VII). Необхідно пам'ятати, що вічнозелені хвойні рослини періодично скидають частину хвої, і це нормально.

Форма: широко-конусоподібна, щільно закрита з вертикальними гілками, повільноростучий. У віці 1..

35.00 Грн

    Форма: у сприятливих умовах виростає до 50 м висоти і більше при діаметрі ст..

60.00 Грн

    Ельвангера - невисокий вишуканий кущ  з надзвичайною вересковидною хвоє..

35.00 Грн

    Ерікоідес - карликова форма туї західної.    Дерево в до..

40.00 Грн

     Ауреоспіката - декоративна форма туї західної з широко пірамідальною к..

35.00 Грн

    Ауреоспіката - декоративна форма туї західної з широко пірамідальною кроною ..

30.00 Грн

    Глобоза - чудова шаровидна туя для вічнозеленої середньої висоти огорожі ! В..

45.00 Грн

    Голден Таффет - карликовий, хвойний кущ золотисто-оранжевого кольору. Особли..

30.00 Грн

    Голден Таффет - карликовий, хвойний кущ золотисто-оранжевого кольору. О..

35.00 Грн

     Даніка являє собою вічнозелений чагарник кулястої форми. Висота доросл..

30.00 Грн

    Туя західна Колумна - вузький вертикальний колоновидний сорт туї західної, х..

50.00 Грн

    Туя західна Колумна - вузький вертикальний колоновидний сорт туї західн..

20.00 Грн

Форма: дерево має пірамідальну форму крони, досить вузьке і витягнуте догори. Крона дуже щільна..

35.00 Грн

Форма: дерево має пірамідальну форму крони, досить вузьке і витягнуте догори. Крона дуже щільна..

40.00 Грн

Форма: дерево имеет пирамидальную форму кроны, достаточно узкое и вытянутое вверх. Крона очень плотн..

30.00 Грн

Показано з 1 по 15 із 62 (всього 5 сторінок)