Information
Search

Інвікта

Модель: Інвікта

Короткий опис


Термін дозрівання: середній (липень) Колір: жовто - зелений Маса ягоди: 6 - 8 г Урожайність: 6 - 7 кг Наявність колючок: є Вид пакування: плівка стрейчева     Інвікта - один з передових сортів агрусу англійської ... Читати далі...

40.00 Грн

  • Наявність: На складі

Термін дозрівання: середній (липень)
Колір: жовто - зелений
Маса ягоди: 6 - 8 г
Урожайність: 6 - 7 кг
Наявність колючок: є
Вид пакування: плівка стрейчева

    Інвікта - один з передових сортів агрусу англійської селекції. Хоча останнім часом все більшу популярність завойовують нові безколючкові сорти агрусу, садівники все ще з задоволенням вирощують колючі сорти,які вже перевірені часом.
    Ягоди крупні, гладкі, овальні, жовто - зеленого кольору, в період повного дозрівання набувають янтарного забарвлення. Тонка шкірка. Солодкий присмак, соковита м'якоть. Солідні показники врожайності. Висока транспортабельність, для сорту не властиве розтріскування.
    Кущ сильнорослий, досягає до 1,6 м висотою, досить розкидистий. Досить крупні та густі колючки. Плодоношення розтягнуте до вересня. Урожайність залишається стабільно високою.
    Демонструє імунітет до грибкових захворювань. Високі показники зимостійкості, добре переносить перепади температур. Невибагливий в догляді.
    Інвікта - агрус, що вважається серед садівників якісним по всіх показниках. Смак та родючість у нього на висоті. Придатний, як для промислового вирощування, так і для споживання у свіжому вигляді.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Інвікта, агрус