Information
Search

Машека в контейнері

Модель: Машека

Короткий опис


Термін дозрівання: середній (кінець липня) Колір: оранжево - червоний Маса ягоди: 3 - 5 г Урожайність: 6  кг Наявність колючок: є Вид пакування: контейнер пластиковий     Машека - сорт агрусу, виведений білоруськ... Читати далі...

35.00 Грн

  • Наявність: Товар закінчився

Термін дозрівання: середній (кінець липня)
Колір: оранжево - червоний
Маса ягоди: 3 - 5 г
Урожайність: 6  кг
Наявність колючок: є
Вид пакування: контейнер пластиковий

    Машека - сорт агрусу, виведений білоруськими аграріями близько 20 років тому, і до теперішнього часу  є одним з фаворитів серед садівників. Він цінується за стабільну врожайність, привабливий зовнішній вигляд і, звичайно, за приємний смак ягід. До того ж, плоди Машека універсальні, вони гарні і свіжими, і в заготовках. Сорт отримав свою назву на честь героя білоруського народної творчості, благородного розбійника і захисника всіх пригноблених на ім'я Машека.
    Ягоди видовжено - овальної форми, оранжево - червоного забарвлення,при повному дозрівання набувають темно - цегляного відтінку. Ароматні, смачні, кисло - солодкі. Сорт вирізняється високою врожайністю. Ягоди транспортабельні, не осипаються з куща.
    Кущ густий і розкидистий, середньої сили росту. Виглядає дуже ефектно, особливо в період плодоношення. Самоплідний, для зав'язування плодів не потребує запилювачів. 
    Сорт зимостійкий. Виявляє високу стійкість до хвороб та шкідників. При неблагоприємних погодніх умовах може падати врожайність. Обрізка сприяє формуванню повноцінного куща, отриманню крупних солодких ягід і підтримці стабільної врожайності.
     Машека - сорт агрусу, що володіє незаперечними перевагами. У нього солодкі ягоди і дуже красиве забарвлення плодів.Зимостійкий,  плодоносить  близько 20 років, при цьому догляд агрусу потрібно мінімальний.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Машека, агрус