Information
Search

Мічурінська - 1-річна

Модель: Мічурінська 1-річна

Короткий опис


Термін дозрівання: серпеньКолір ягоди: чорнийМаса ягоди: 1,2 - 1,5 гУрожайність: 10 кгВид пакування:  контейнер пластиковий     Аронія Мічуріна – жива аптека, джерело вітамінів і корисних речовин, при цьому рослина невиб... Читати далі...

40.00 Грн

  • Наявність: Нет в наличии

Термін дозрівання: серпень
Колір ягоди: чорний
Маса ягоди: 1,2 - 1,5 г
Урожайність: 10 кг
Вид пакування:  контейнер пластиковий


     Аронія Мічуріна – жива аптека, джерело вітамінів і корисних речовин, при цьому рослина невибаглива у догляді,практично нічим не хворіє.  Чорноплідна горобина не втрачає своєї декоративності до самих заморозків.
    Кущ висотою більше 3 м з щільною овальною кроною. Аронія  дуже високо цінується як декоративний чагарник. Її великі, блискучі листя восени забарвлюється в палаючі помаранчеві і червоні тони. Культура самоплідна.
    Плоди масою до 1,25 - 1,5 г, кулясті, злегка сплюснуті, чорні з сизуватим матовим нальотом. Вони соковиті, їстівні, кислувато-солодкого смаку з терпкістю. 
    Культурна аронія Мічуріна витримує зимові зниження температур до -35-40С. Рідко уражується шкідниками та захворюваннями. Надає перевагу освітленим, добре зволоженим ділянкам. При посадці в затіненому місці та сухому грунті рослина значно менше цвіте та плодоносить, ягоди дозрівають дрібні тп малосоковиті.
    Плоди аронії чорноплідної -  концентрат корисних речовин і цінних вітамінів. Не випадково в перекладі з грецької «aros» означає користь, адже можливості цієї рослини для зміцнення та відновлення здоров'я складно переоцінити.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: аронії, аронія, Мічуріна