Information
Search

Полка

Модель: Полка

Короткий опис


Період дозрівання: ремонтантна Маса ягоди: 3 - 6 г Урожайність: 2,5 кг з куща Вид пакування: плівка стрейчева     Полка - сорт ремонтантної малини польської селекції. Одна із самих ранніх серед ремонтантних сортів.... Читати далі...


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.
10.00 Грн

  • Наявність: На складі

  • 50або більше 9.00 Грн

Період дозрівання: ремонтантна
Маса ягоди: 3 - 6 г
Урожайність: 2,5 кг з куща
Вид пакування: плівка стрейчева

    Полка - сорт ремонтантної малини польської селекції. Одна із самих ранніх серед ремонтантних сортів. Дуже популярна в Європі, оскільки чудова як для промислового вирощування, для свіжого ринку, так і для домашнього споживання.
    Ягоди червоного кольору, правильної конічної форми. Смак солодкий, приємний, багатогранний,  з яскраво вираженим ароматом. Плодоношення починається з кінця липня і до пізньої осені. Ягоди добре зберігаються, після достигання кілька днів не осипаються, не розсипаються, не гниють. В міру сухі, придатні для транспортування.
    Кущ середньорослий, прямостоячий,  висотою 1.5 - 1, 8 м. Колючки присутні, але не надто жорсткі. В середньому при дотриманні агротехніки один саджанець дає до 10 пагонів заміщення.
    Сорт стійка до основних хвороб - вірусних та грибкових. Зимостійкість висока. Не переносить надто гарячого повітря.

    Полка - подуктивний сорт, з гарною, смачною та крупною ягодою.  Перспективна, як для любителів - садівників, так і для професійних ягідників.

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Полка, малина ремонтантна