Information
Search

Патріот - 2 - річна

Модель: Патріот

Короткий опис


Вік саджанця: 2 роки Висота саджанця: 50 - 60 см Період дозрівання: середньоранній, 9-21 липня Маса ягоди: 3,5 - 4 г Урожайність: 6-8 кг з куща Висота куща: 1,2 - 1,6 м Вид пакування: контейнер пластиковий (2 Л) ... Читати далі...

70.00 Грн

  • Наявність: Нет в наличии

Вік саджанця: 2 роки
Висота саджанця: 50 - 60 см
Період дозрівання: середньоранній, 9-21 липня
Маса ягоди: 3,5 - 4 г
Урожайність: 6-8 кг з куща
Висота куща: 1,2 - 1,6 м
Вид пакування: контейнер пластиковий (2 Л)

    Патріот - один із самих крупних та самих смачних сортів лохини. Невисокий кущ, з потужною силою росту має красивий декоративний вигляд.

    Сорт Патріот має особливість – в процесі дозрівання ягідки змінюють забарвлення із зеленого на червоний, а при повній зрілості стають світло-блакитними. Можуть досягати до 19 мм в діаметрі. Ягоди соковиті, мають приємний чорничний смак. Зібрані в щільні грона, відрив сухий, можливий механічний збір врожаю. Шкірка плодів пружна, вони добре переносять транспортування. Можуть зберігатися на кущі до 10 днів, не втрачаючи смакових якостей та товарного вигляду. При гарному догляді врожайність може сягати до 9 кг з куща, тому Патріот часто вирощується в промислових масштабах. 

    Кущ Патріота має потужний ріст, схильний до перевантаження та загущування. Щоб запобігти дрібнішанню ягід, потрібно проводити інтенсивну обрізку та проріджування. Сорт вважається самозапильним, але , як показала практика, для гарного врожаю не завадить перехресне запилення з сортами, що цвітуть одночасно.

    Універасальний сорт, зимостійкий. Рослина також стійка до фітофторозу, кореневої гнилі та раку стебла. Можливість пошкодження весняними заморозками мінімальна.

    В цілому безпроблемний сорт Патріот підійде для цінителів і любителів крупної ягоди, для комерційного вирощування та улюбленого саду!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Патріот, лохина